اخبار

اطلاعیه بسیار مهم در مورد زمان ارسال بسته های کنگره، مقالات و نحوه ارتباط با دبیرخانه:

🕔 27 مرداد 98

ضمن قدردانی از استقبال گسترده اساتید، محققان، کارشناسان و دانشجویان محترم از چهارمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی،منابع طبیعی،محیط زیست و گردشگری ایران بدینوسیله با تشکر از پیام های سپاس فراوان ارسالی شما فرهیختگان گرامی ، موارد زیر به اطلاع شرکت کنندگان رسانده می شود:

کلیه گواهینامه ها و بسته های کنگره حداکثر تا 15 شهریورماه از طریق پست سفارشی ارسال خواهند گردید (پست سفارشی بر اساس شهرهای کشور با تحویل 3 الی 7 روزه می باشد لذا مرسولات 3 الی 7 روز پس از زمان ارسال به آدرس درج شده در کنترل پنل اعضا خواهند رسید) همچنین بارکدهای بسته های ارسالی نیز در کنترل پنل شخصی اعضاء جهت پیگیری توسط شرکت کنندگان از اداره پست درج خواهد گردید.(بارکد ها پس از تاریخ 15 شهریور در کنترل پنل اعضا درج خواهند گردید) لذا شرکت کنندگان محترم بایستی پس از درج بارکد در کنترل پنل شخصی از طریق بارکد مربوطه و استعلام از سایت پست  یا حضور در اداره پست محل پیگیری نمایند. شایان ذکر است مسئولیت عدم پیگیری بسته از طریق اداره پست و برگشت احتمالی بسته پستی بر عهده شرکت کننده می باشد و دبیرخانه کنگره از پست مجدد بسته های برگشتی معذور می باشد.البته در صورت درست درج نمودن آدرس پستی در پنل شخصی در هنگام عضویت در سایت بسته حتما به آدرس مربوطه تحویل داده خواهد شد.

به دلیل تکثیر گواهی نامه ها با نرم افزار مربوطه و با ترتیب تعریف شده امکان تحویل دستی گواهینامه به هیچ وجه وجود ندارد و حتما باید طبق روال عادی پست گردند.

عدم آپلود فایل ارائه مقاله در تالار ارائه مقالات مشکلی نخواهد داشت.

مقالات برگزیده جهت چاپ در ژورنال ها نیز حداکثر تا 30 شهریور مشخص و در کنترل پنل شخصی افرادی که مقاله آن ها برگزیده انتخاب شده است در منو وضعیت مقالات ارسالی اطلاع رسانی خواهند شد.

مجموعه مقالات کامل و کتاب چکیده مقالات تدوین و تکثیر شده لذا دیگر به هیچ وجه امکان ویرایش در مقالات ثبت نام شده قبلی اعم از متن مقالات و یا نام نویسندگان و یا ثبت نام مقاله جدید وجود ندارد.

به دلیل حجم کاری دبیرخانه و در راستای ارائه خدمات در زمان تعیین شده خواهشمند است در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارسال ایمیل اقدام نموده و از تماس تلفنی با دبیرخانه خودداری نمایید شایان ذکر است ایمیل های ارسالی هر روز جواب داده خواهند شد.

 

با تشکر فراوان، شورایعالی و دبیرخانه کنگره


تاریخ های مهم


ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ورود به سیستم

گالری تصاویر دوره قبلی

پوستر کنگره