اخبار

خبر بسیار مهم: اعلام نوع ارائه مقالات پذیرفته شده( پوستر یا شفاهی) و راهنمایی در مورد نحوه ارائه مقالات و برگزاری کنگره:

🕔 19 مرداد 98

ضمن قدردانی از استقبال گسترده اساتید، محققان، کارشناسان و دانشجویان محترم از چهارمین کنگره سالانه بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران، به اطلاع می رساند نوع ارائه مقالات پذیرفته شده ( شفاهی و یا پوستری) مشخص و در کنترل پنل شخصی اعضاء منو وضعیت مقالات اعلام گردیده است.

همچنین نوع ارائه مقالاتی که تا به امروز ثبت نام نهایی ننموده اند و تا 22 مرداد اقدام به ثبت نام نمایند  پس از ثبت نام نهایی مشخص خواهد شد.

شایان ذکر است طبق اطلاعات مندرج در منو اطلاعات کنگره زیر منو برگزاری کنگره، ارائه کلیه مقالات افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام نموده اند و ارائه کلیه مقالاتی که به صورت پوستر پذیرفته شده اند در روزهای 23 و 24 مرداد ماه به صورت اینترنتی بوده به صورتی که کلیه افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام نموده اند و افرادی که مقاله پذیرفته شده به حالت پوستر دارند در یکی از این 2 روز  به کنترل پنل شخصی خود در سایت کنگره مراجعه نموده و از طریق منوی تالار ارائه مقالات (این تالار در صبح روز 22 مرداد فعال خواهد گردید) ، پوستر مقاله خود را ارسال و ارائه خواهند نمود.در این تالار عموم شرکت کنندگان و داوران کمیته علمی امکان مشاهده کلیه مقالات ارائه شده را به صورت آنلاین خواهند داشت و در صورت داشتن هرگونه سوال، سوال خود را به صورت کامنت مطرح نموده که فرد ارائه دهنده مقاله به صورت آنلاین و از طریق کامنت به سوال مربوطه پاسخ خواهد داد. لذا این مرحله کاملا اینترنتی و آنلاین بوده و به صورت فیزیکی در مکان کنگره برگزار نخواهد گردید.

ارائه مقالات شرکت کنندگان حضوری نیز در روزجمعه 25 مرداد ماه به صورت حضوری در مکان برگزاری کنگره خواهد بود. لذا نفراتی که به صورت حضوری در کنگره ثبت نام نموده اند و دارای ارائه پوستری می باشند باید در یکی از 2 روز اول پوستر خود را به صورت اینترنتی ارائه نموده و در روز آخر (25 مرداد) در مکان کنگره(دانشگاه هنر اسلامی تبریز) حضور یابند و افرادی که به صورت حضوری ثبت نام و دارای ارائه شفاهی می باشند نیز فقط باید در روز 25 مرداد در کنگره حضور یابند. افرادی نیز که به صورت غیر حضوری در کگره ثبت نام نموده اند فقط کافی است در 2 روز اول کنگره فایل ارائه مقاله خود را از طریق سامانه اینترنتی تالار ارائه مقالات در پنل شخصی به صورت آنلاین ارائه و ارسال نمایند. کلیه مدارک و بسته های شرکت کنندگان حضوری و غیر حضوری نیز حداکثر تا دو هفته بعد از برگزاری کنگره به آدرس مندرج در پنل شخصی اعضا از طریق پست سفارشی ارسال خواهد گردید.

لازم به ذکر است در راستای درخواست تعدادی از شرکت کنندگان حضوری که ارائه مقاله پوستری دارند، اگر فردی به حالت حضوری ثبت نام نموده است ( در روز 25 مرداد در کنگره حضور دارد)  و قصد چاپ پوستر مقاله خود و ارائه آن در روز 25 مرداد در محل برگزاری را نیز دارد می تواند علاوه بر ارائه اینترنتی آن در روزهای 23 و 24مرداد، پوستر چاپ شده خود را در روز 25 مرداد نیز در محل برگزاری نصب و ارائه نماید.

شایان ذکر است این امر اختیاری بوده و اجباری در چاپ پوستر شرکت کنندگان حضوری و ارائه آن در روز 25 مرداد نمی باشد و ارائه اینترنتی مقالات پذیرفته شده پوستری در 2 روز اول کنگره کافی می باشد.

فرمت ارائه مقالات پوستری و شفاهی در منو دانلود فایل های مرتبط موجود می باشد.


تاریخ های مهم


ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ورود به سیستم

گالری تصاویر دوره قبلی

پوستر کنگره